Дата інавгурації Зеленського

Дата інавгурації Зеленського

Володимир Зеленський хоче, якомога швидше вступити на посаду голови держави. На минулих вихідних він поставив перед фактом нинішніх голів парламентських фракцій і спікера ВР, що його дата — 19 травня. Нардепи ж не поспішають призначати на цей день інавгурацію, а пропонують замість — 28 травня. Адже тоді новообраному Президенту буде дуже складно оголосити позачергові вибори, і народні обранці ще півроку посидять у своїх кріслах.

До мене звернулись  Знай.ua,  щоб дiзнатись, що я думаю з приводу запропонованих дат інавгурації.

19 травня — день, коли потрібно бути чесним.

«День буде нести сили хоробрості, бажання взяти на себе відповідальність за долі людей, можливо, навіть поставити себе в небезпечне становище заради загального блага. Наслідки від подій даного дня важко передбачити, — поділилася вона своїми думками. — Також день протегує активним людям, радісним, живим, які вважають за краще розумні бесіди і не люблять монотонну роботу. У цей день люди будуть максимально чесні в думках, справах, словах. Однак внутрішньо нас не буде залишати відчуття психологічного конфлікту між підсвідомими переконаннями і суворим словом «треба».

28 травня, за словами Лани Яр, також не є дуже поганим днем ​​для інавгурації.

«День внутрішнього догляду в себе, бажання зупинки, обмірковування причин життєвих подій. Слід бути вкрай акуратними, оберігати себе від зайвої довірливості, проявляти максимальну мудрість. Можливі пастки недоброзичливців, — застерегла відьма. — Однак внутрішні відчуття пристрасті і любові до життя, нові захоплення, нова справа можуть наповнити силою і енергією. День протегує пристрасним, захопленим людям, які тільки починають свій шлях, і прекрасно, якщо даний шлях буде прокладений навесні, адже покровителем дня є Бог Весняного сонця Ярило».

Можна зробити висновок, що в якій би день не пройшла інавгурація — про те щаслива ця дата була чи ні, можна буде судити тільки в майбутньому, у справах нового президента.