Прогноз на 1-7 липня 2019

Прогноз на 1-7 липня 2019

Робочий тиждень тільки почався, але було б непогано дізнатися, що чекає нас по його завершенню. Щоб прояснити ситуацію і попередити про можливі помилки, я зробила розклад на Резах РОДу та поділилася точним, екслюзивним прогнозом зi Знай.ua.

Бог Коляда (народжені 21-22 грудня — 21 березня) У цілому тиждень пройде досить активно. У минулому ви наробили безліч помилок, які так чи інакше вимагають виправлення, і саме в цей період ви приймете рішення терміново міняти ситуацію. Однак подумайте, чи кращий зараз час для ризикованих дій? Що стосується здоров’я: будьте обережні, на вас або на члена сім’ї насувається серйозна хвороба. Тримайте ситуацію під контролем. Любовні стосунки зажадають від вас мудрою хитрості. Силою не вирішити виниклі питання. У ділових питаннях очікуйте появу в житті людини, яка запропонує неординарний варіант розвитку. Вірте їй та запропонуйте партнерство. Порада: визначте мету спільних зусиль, будь це ділове партнерство або любовний союз.

Бог Ярило (народжені 22 березня — 21 червня) На цьому тижні ви будете перебувати в пошуку душевної гармонії, Боги дають вам силу не дивлячись на події зберігати емоційну рівновагу. Що стосується здоров’я, будьте обережні, можливі появи нездужання, які ніяк не могли з’явитися в вашому віці. Любовні стосунки принесуть конфлікти, можливі якісь з’ясування, відсутність поміркованості в словах і емоціях. Ваша справа, цілком можливо, зацікавить чиновника, який має силу влади. Дане знайомство допоможе знайти зв’язки (нових клієнтів, партнерів). Порада: поставтеся критично до всіх порад, які отримали недавно. Ви зараз збилися зі шляху, не бачите чітко ситуацію навколо, будь-який погляд на ваше життя з боку може бути небезпечний.

Бог Купало (народжені 22 червня — 22 вересня) Тиждень буде наповнен почуттям передчуття швидкої нагороди за ваші труди. Білобог, Бог творення, дійсно говорить про швидке поліпшення матеріального благополуччя, успіху, як знак, що ви живете правильно і по совісті. Що стосується здоров’я — можливі проблеми з шлунково-кишковим трактом. Зверніть увагу на свою вагу. У любовних відносинах доведеться пожертвувати чимось важливим особисто для вас заради блага і щастя коханого. Трудові питання будуть повністю залежати від жіночого фактора. Саме жінка визначить долю вашої справи. Це може бути споживач або партнер. Порада: на короткий час дозвольте собі все, що раніше було заборонено. Отримуйте задоволення від життя.

Бог Авсень (народжені 23 вересня — 21 грудня) На цьому тижні ви з новими силами повернетеся до стану творення. Можливо, в минулому ви занадто розслабилися, і, усвідомивши це, візьметеся виправляти ситуацію. Якщо говорити про здоров’я — зіставте ваші бажання з можливостями. Ярило, Бог пристрасті, застерігає вас від надмірного перезбудження і витрати сил. Любовні стосунки можуть принести конфлікти і нерозуміння, будьте обережні і помірні в висловлюваннях. Що стосується трудових питань: можливе створення нової справи, поява ділових взаємин побудованих на довірі. Однак не забувайте, що борозни правління повинні бути в ваших руках. Порада: руйнування в вашому житті тимчасові, змінити ситуацію ви не можете. Скоро все налагодиться.